Deniz kıyısına uzanan sık çam ormanları sayesinde turkuazın yeşille dans ettiği Ege koylarından birinde yer alan Erine Beach Club, Marmaris'e 15 km. uzaklıktadır. Günün getirdiği yorgunluk, stres ve şehir kalabalığından uzaklaşmayı tercih edenler için 8000 m2 alana sahip bahçesindeki kamelyaları, oturma grupları ve hamakları sayesinde, siz misafirlerimize huzurlu bir konaklama imkanı sağlayan Erine Beach Club, bir aile işletmesidir.
1980'li yıllarda butik otel anlayışı ve rustik tarzıyla kurulmuş olan Erine Beach, kütük çam mobilyaları ve patchwork örtüleri, her biri özel döşenmiş 9 odası, 4 bağ evi ve 8 adet ahşap eviyle yalnızca Ege'ye özgü olan 'tatil kasabası' ruhunu yaşatmayı hedeflemektedir. Odalara yalnızca bir kaç adım uzaklıkltaki kumsalı, palmiye ağaçlarıyla gölgelenmiş ve 10 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur.
Erine Beach, yazın sıcakların kavurduğu Marmaris ikliminin aksine, Bozburun yarımadasının en güzel koylarından biri olan Hisarönü'nün serin meltemlerini de ağırlar. Bahçesindeki okaliptüs ağaçlarının gölgesinde kurulu hamakların, denize sıfır restoranımızdan çıkan lezzetli deniz ürünü tabaklarının, günbatımını izlerken yudumladığınız bir kaç yudum şarabın keyfini sürebileceğiniz ender tatillerden biri için doğru adrestesiniz.
Erine Beach Club, güler yüzlü personeliyle siz değerli misafirlerine özlediğiniz tatili yaşatıyor.